Skip links

EKİBİMİZ

Civan ÜNVER
Nuun Medya & Yazılım kurucusu ve ekibin web tasarım sorumluyum. Nuuncreative ekibinin ürettiği ihtiyaca uygun web sitelerinin tasarım sürecini kontrol ediyor ve projeye katkıda bulunuyorum

Mustafa KAHRAMAN
Ekibin sosyal medya uzmanı ve grafik tasarım koordinatörüyüm. Sosyal medya hesapları için içerik hazırlıyor ve hesap yönetim süreçlerini takip ediyorum.

Elif SÜER
Nuuncreative ekibinde içerik yazarı ve sosyal medya koordinatörü olarak görev yapıyorum. Sosyal medya hesapları için içerik fikirleri oluşturup metinlerini hazırlıyorum. Ekibin içeriğe uygun görsel çalışmasını hazırlamasından içeriklerin paylaşılmasına kadar geçen tüm süreçleri koordine ediyorum.

Mehmet ÖZCAN
Ekibin dijital pazarlama sorumlusuyum. Arama motoru reklamları ve Sosyal medya reklamlarının kurulum ve takip işlerini yönetiyorum. E-Ticaret projelerinin Pazaryeri koordinasyonunu sağlıyorum.


Gaye AÇIKGÖZ
Ekibin web programlama işlerini yönetiyorum. Özel tasarım talep edilen web sitelerinin ve firmalara özel yazılımların kodlanmasına katkıda bulunuyor ve sürecin koordinasyonunu sağlıyorum.

Berkay Mert TOSUN
Nuuncreative ekibinde Video prodüktörü olarak çalışmaktayım. Başta tanıtım filmleri olmak üzere tüm video işlerinin prodüksiyon ve post-prodüksiyon süreçlerini yönetiyorum.

İbrahim ÜNVER
Nuuncreative ekibinde video ve fotoğraf çekim işlerinden sorumluyum. Ürün ve mağaza çekimleri, tanıtım filmleri gibi tüm işlerin prodüksiyon sürecine katkıda bulunuyorum.

Yunus Emre ERDEĞER
Ekibin kreatif işlerinin tasarımından sorumluyum. Vektörel çizim ve illustrasyon çalışmaları üretip hem grafik tasarım ekibine hem web tasarım ekibine görsel desteği sağlıyorum.

Oğuzhan KILIÇ
Ekibin CMS sistemleriyle hayata geçen web projelerinde içerik oluşturma ve sistemi inşa etme süreçlerinde aktif olarak rol alıyorum. Web projelerinin tüm etaplarına katkı sağlıyorum.